€ 1400-1500 euro netto/mc

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie lamp samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 5, 2016 19:09

Producent lamp samochodowych z Bawarii zatrudni pracowników bez znajomości języka do pakowania produktów. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz produktów samochodowych
Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy
Zarobki: miesięcznie ok. 1400 – 1500 euro netto
Nr ref.: 52/PAK/DE/16
Wakaty: 1

Obowiązki:

  • praca na stanowisku pakowacza w fabryce zajmującej się produkcją elementów samochodowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości pakowanie lamp samochodowych
  • inne zadania mogą być zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziana mobilność i gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość pracy po godzinach
  • dużą zaletą będzie umiejętność obsługi wózka widłowego

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • dobre wynagrodzenie w wysokości 1400-1500 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu i częściowo opłacone przez pracodawcę
  • pracę zmianową

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-lamp-samochodowych-bawaria/

ID ogłoszenia: 4035845cc6bc0ab0

Linki sponsorowane