€ 1580 euro brutto/mc + premie

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par w sklepie bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 28, 2016 06:27

Opcja zatrudnienia w Kolonii dla par przy wykładaniu towaru na półki w sklepie. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 1580 euro miesięcznie plus dodatki za pracę w weekendy, na nadgodziny i w nocy
Wakaty: 4

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie artykułów na regałach, kontrolę jakości produktów oraz uzupełnianie asortymentu
  • do zadań należeć będą również prace fizyczne związane między innymi z rozładunkiem dostaw, porządkowaniem sklepu i zaplecza jak i części magazynowej, itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • brak problemów z pozostaniem w Niemczech na okres świąt i sylwestra
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zorganizowanie
  • pracowitość i wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 euro dla par lub dla singli w cenie 220 euro
  • dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego
  • pracę na nocnej zmianie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku:

„Fizyczna praca Niemcy w sklepie od zaraz, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie-kolonia/

ID ogłoszenia: 951583b8ff65697b

Linki sponsorowane