€ 34/h PLN netto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory warzyw w szklarni Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 27, 2018 05:07

Aktualnie poszukujemy osób do zbioru warzyw w szklarni z Magdeburga. Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik szklarni

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 34 PLN na godzinę NETTO

Miejscowość: Magdeburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna w szklarni przy zbiorze i sadzeniu warzyw oraz owoców
  • głównie praca przy pomidorach i papryce
  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem warzyw do wysyłki
  • dbanie o porządek
  • drobne prace konserwatorskie i naprawcze
  • pomoc w rozładunku i załadunku towarów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sumienne wypełnianie zadań
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność, pracowitość

Zapewniamy:

  • praca w wymiarze 6-7 dni na tydzień
  • umowę tymczasową
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowania zamieszkania, koszt pracownika to około 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o pilny kontakt telefoniczny, pod numerem:

[ogłoszenie już nieaktualne]

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-szklarni-przy-zbiorach-warzyw-magdeburg-2018/

ID ogłoszenia: 1705b5a4494856a5