€ 8,70 netto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 17, 2018 4:10 am
  • Wygasa: 4 dni, 6 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Bremen przy zbiorach szparagów i ich sortowaniu na hali.

Stanowisko: Pracownik polowy do zbioru szparagów

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Swcharme – okolice Bremen

Pensja: 8,70 euro netto na godzinę pracy – jeżeli chodzi o pracę przy zbiorach to pracodawca płaci za kilogram 0,35 euro co daje na dzień około 100-200 euro

Obowiązki:

  • praca przy zbiorze i sortowaniu warzyw

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie znajomość języka i posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz na czas określony
  • zatrudnienie bez pośredników bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracę po ok. 10 -12 godzin na dzień
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 11 euro na dobę w 4 osobowych pokojach

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 725 081 27O

Lub zgłoszenia za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 6855ad520aa77234