€ 8,80 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory pomidorów w szklarni z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fürstenwalde
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 4 tygodnie
  • Opublikowany: październik 26, 2015 15:13

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy zbiorze pomidorów szklarniowych. Zatrudnienie w Fürstenwalde z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Fürstenwalde, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto za godzinę pracy

Czas trwania umowy: 4 tygodnie

Zadania:

  • praca wykonywana będzie przy pomidorach szklarniowych przy ich zbiorze, sortowaniu i pakowaniu
  • porządkowanie szklarni
  • przenoszenie skrzynek z warzywami

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane osoby z własnym autem
  • gotowość do podjęcia tej pracy od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • pracę sezonową – na okres 4 tygodni na pełny etat – po 40 godzin w tygodniu
  • krótkie wprowadzenie i pomoc na miejscu
  • pracę w częściowo polskim zespole
  • dobre zarobki
  • bezpłatne miejsce zamieszkania w domu ogrzewanym niedaleko szklarni

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – sezonowapomidory01/11/15

ID ogłoszenia: 949562e1c3d0b351

Linki sponsorowane

13 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory pomidorów w szklarni z zakwaterowaniem”

  1. jestem zainteresowana oferta pracy .+48 733 836 310

  2. jestem zainteresowana praca od zaraz wraz z koleżanka moj num 503772852 lub proszę o kontakt na email pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowana wyjazdem posiadał auto rozmawiał komunikaty w nie w języku niemieckim wraz ze mną wyjazdem zainteresowany jest mój mąż oraz syn wyjazd tylko razem pozdrawiam Dobrzańska mój nr tel 515736464

  4. Jestem zainteresowana wyjazdem wraz zmężem i synem posiadamy auto potrafię rozmawiać komunikatywnie w jęz. Niemieckim mój num.tel.515736464

  5. 4 kobiety”; jesteśmy zainteresowane ofertą ,prosimy o kontakt na nr 503368402 lub e-mail
    pozdrawiamy

  6. wojciechsz567 na listopad 1, 2015 @ 11:06

    Witam jestem zainteresowany ta praca

  7. wojciechsz567 na listopad 1, 2015 @ 11:08

    Witam jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt matiuuu133@gmail.com

  8. Witam.
    Jestem zainteresowana tą pracą. Słabo znam niemiecki. Proszę o kontakt tel 603 324 064

  9. Witam jestem zainteresowany zbiorem prosze o kontakt rafcio_114@o2.pl

  10. Witam ,jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 788665315

  11. Ja wraz z chłopakiem, byłabym zainteresowana Państwa ogłoszeniem.
    numer 723-252-174

  12. Jestem zainteresowana z moim narzeczonym praca . Proszę o kontakt 781442996