€ 1,300.00

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory jabłek od zaraz Buxtehude 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Buxtehude
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 10, 2018 05:25

Przy zbiorze jabłek ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2018 od zaraz na terenie ekologicznego gospodarstwa w Buxtehude dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru jabłek w sadzie

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Buxtehude Dolna Saksonia

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w gospodarstwie sadowniczym w AUGUSTIN-VON DER BECK
  • praca przy zbiorze jabłek
  • jest to praca w różnych warunkach atmosferycznych

Oczekiwania:

  • samodzielność w zorganizowaniu sobie wyżywienia
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy sezonowej a także znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność, pracowitość
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • możliwość wykonywania pracy o charakterze fizycznym

Uwaga! Oferta nie jest skierowana do studentów, rencistów czy osób z nałogami

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy do 31.10.2018
  • zakwaterowanie a także ubezpieczenie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

Ewa Kościelecka: +4915115405245

źródło: http://praca-niemcy123.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-owocow-jablek-buxtehude/

ID ogłoszenia: 6965b43d8e4100c6

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory jabłek od zaraz Buxtehude 2018”

  1. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy jednak nie mogę się skontaktować z Ewą Kościelecka