€ 8,10

Oferta sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie Traktorzyści, Egmating

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Egmating
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 70 dni
  • Opublikowany: marzec 13, 2016 06:44

Agencja zatrudnienia dla klienta z Egmating poszukuje dwóch traktorzystów gotowych do podjęcia pracy w Niemczech w rolnictwie. Oferta od zaraz – początek z dniem 1 kwietnia 2016.

Poszukujemy dla naszego kontrahenta 2 Traktorzystów od 01.04.2016
Praca 6 x w tygodniu, około 8 godzin
Zakwaterowanie: 3 Euro dziennie

OBOWIĄZKOWE PRAWO JAZDY CE,WYPEŁNIONY FORMULARZ JAK RÓWNIEŻ POTWIERDZENIE Z ZUS-u o tym iż jest się nieubezpieczonym wtedy dostanie 8,10Euro netto.

Okres wyjazdu: 2-3 miesiące potem od 1-4 tygodnia możliwość zjazdu do domu i ponownie przyjechać na 2-3 miesiące do pracy.

Obowiązki
-jazda traktorem (Deutz 50km/h und Unimog 80km/h)
– wszelkiego rodzaju prace polowe: orka, bronowanie i kultywatorowanie oraz wałowanie gleby, siew, sadzenie. Przy pracach tych stosuje się wiele typów maszyn, np. pługi, pługofrezarki, glebogryzarki, brony, wały i inne.
– nawadnianie
– praca przy obróbce pola truskawkowego, tzn. wyrywanie chwastów, wykaszanie ręczne, kładzenie siana, foliowanie.

Chętnych proszę o kontakt mailowy k.burczik@jobjager.de

ID ogłoszenia: 8556e09c4d0221b