€ 8,60 euro/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw Dortmund 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2017 07:12

Możliwość zatrudnienia w gospodarstwie z Dortmundu przy zbiorach warzyw na polu i sortowaniu na hali. Niemcy praca sezonowa 2017 bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Zarobki: stawka w wysokości 8,60 euro na godzinę pracy
Czas trwania zatrudnienia: 3 miesiące

Obowiązki:

  • pierwszym etapem zadań jest ścinanie warzyw i ich zbiór na polu
  • pracownicy będą później odpowiedzialni za sortowanie oraz oczyszczanie zebranych warzyw na hali

Oczekiwania:

  • wytrzymałość na warunki pracy
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • wysoka motywacja
  • pracowitość
  • nie potrzeba znajomość języka ani doświadczenie
  • doskonała kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na sezon 2017, trwające 3 miesiące
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Zgłoszenie z załączeniem CV oraz zdjęcia należy przesłać na adres:

  • arbeit@malzahn-gartenbau.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-w-dortmundzie-2017/

ID ogłoszenia: 16658c6206a4919d

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw Dortmund 2017”

  1. sztetkoaka na marzec 15, 2017 @ 18:59

    Jestem zainteresowany praca od zaraz 725152387