€ na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek Od maja 2017 Rovershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rovershagen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 9, 2017 06:28

Od maja 2017 zatrudnienie na plantacji z Rovershagen przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Rovershagen, Niemcy
Rozpoczęcie: od 1 maja 2017
Wynagrodzenie: obowiązują stawki w wysokości 0,735 za 1 kg owoców i 0,8 euro za małe wiaderko owoców zepsutych

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy ręcznym zbiorze truskawek
  • pracownicy nie muszą zdawać owoców – zabierają je brygadziści co pozwala oszczędzić czas

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach
  • zmotywowanie
  • brak problemów zdrowotnych i gotowość do podjęcia prac fizycznej
  • doskonała kondycja
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdyscyplinowanie
  • brak problemów z wypracowywaniem norm, wynoszących 10-11 kg na godzinę

Zapewniamy:

  • tygodniowo od 40 do 50 godzin pracy
  • legalne zatrudnienie w Niemczech
  • zamieszkanie za 10 euro na dobę – miejsce w kempingu ze śniadaniem oraz obiadem
  • wysokie zarobki
  • zaliczki wypłacane po 20-40 euro raz w tygodniu
  • atrakcyjne warunki pracy
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-rovershagen-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-od-maja-2017/

ID ogłoszenia: 59958c0c580bdd6b