€ 9,50 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy choinkach w leśnictwie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Starnberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 17, 2016 5:56 am

Plantacja choinek z ok. Starnberg oferuje możliwość zatrudnienia dla osób bez znajomości języka. Niemcy praca sezonowa w leśnictwie od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Starnberg, Niemcy

Zakres zadań:

  • początkowo będą to zadania związane z pielęgnacją drzewek – nawożenie, nawadnianie, podcinanie
  • obowiązkiem będzie również przygotowywanie sadzonek
  • od listopada pracownik będzie zajmował się wycinką, pakowaniem i załadunkiem na samochody
  • zadania porządkowe na plantacji

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie i chęć podjęcia pracy fizycznej
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mobilność i własny samochód na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do korzystania z pilarki spalinowej
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • pracę na podstawie tymczasowej umowy o pracę zgodnej ze standardami niemieckimi
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w odległości 15 km od plantacji choinek

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy choinkach, Stanberg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 351580441558f0d0

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy choinkach w leśnictwie od zaraz”

  1. Witam.Jestem zainteresowany tą pracą.Mam 30 lat z zawodu stolarz.Mogę zacząć pracę od 14 listopada.Więcej informacji pod tel 508507801