€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech Würzburg pomoc kuchenna w hotelu na zmywaku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Würzburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 18, 2015 02:13

Hotel z okolic Würzburga zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko pomoc kuchenna. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech na zmywaku oraz zadaniach pomocniczych. Pracodawca wymaga doświadczenia oraz dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Würzburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na kuchni hotelowej w charakterze pomocy kuchennej to głównie zadania związane z pomocą kucharzowi oraz zmywaniem naczyń i sztućców.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie aktualnych badań w książeczce z sanepidu
  • praktyczna znajomość zawodu
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy zarobkowej za granicą

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową do 13 stycznia 2016
  • wysokie zarobki
  • opłacone przez pracodawcę zamieszkanie oraz wyżywienie
  • wysokie stawki godzinowe
  • praca na pełen etat
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem: POMOC KUCHENNA/NIEMCY

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-niemcy-id330444.html

ID ogłoszenia: 592567349237d498