€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech w pizzerii kierowca kat.B-dostawca od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 31, 2015 01:00

Pizzeria z Berlina pilnie zatrudni kierowców kat.B w charakterze dostawców jedzenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz  z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca w pizzerii na stanowisku kierowcy polega na przyjmowaniu zleceń i dowożeniu pizzy oraz innych dań pod wskazane adresy.
  • Niezbędne będzie przyjmowanie zapłaty i wydawanie rachunków.
  • W przypadku braku zamówień jedzenia, kierowca będzie proszony o wykonywanie drobnych prac w restauracji.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • praktyka w pracy dostawcy lub kuriera
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • szybkość, sprawność
  • posiadanie własnego, mało palącego auta
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • niezawodność
  • miła aparycja
  • umiejętność nawiązywania dobrych stosunków z klientami
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • częściowy zwrot kosztów za paliwo
  • pomagamy zorganizować tanie zamieszkanie w Berlinie
  • atrakcyjne zarobki w postaci stawki podstawowej oraz dodatków od wyjazdu
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pierwsza zaliczka do pobrania jest po przepracowaniu 2 tygodni

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: K/04/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8935519cd39a98eb