€ ok 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech w Berlinie na budowie dla montera płyt gipsowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 26, 2014 00:33

Firma budowlana poszukuje Polaków w charakterze monterów płyt kartonowo gipsowych. Praca w Niemczech od zaraz przy regipsach dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter regipsów

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: ok 10 euro brutto/h plus dieta w wysokości 5 euro netto za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie samodzielnie przygotowywać stelaże i montować regipsy.
  • Dodatkowo zadaniem pracownika będą prace wykończeniowe tak jak: gipsowanie, malowanie czy też tynkowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem
  • mile widziane osoby z własnymi narzędziami
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy montera płyt kartonowo gipsowych
  • brak nałogów
  • atutem będzie posiadanie referencji wraz z kontaktem do poprzednich pracodawców

Oferta:

  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • umowa na dłużej
  • dobre zarobki, po dwóch miesiącach premia
  • pakiet motywacyjny
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • niemieckie warunki pracy i płacy
  • częściowy zwrot kosztów narzędzi – jeżeli kandydat ma paragony oraz benzyny

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: montaż płyt karton-gips Berlin

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7853fb563f113e4