€ 10,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie w hotelu pokojówka bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 30, 2016 1:42 am

Hotel z Berlina oferuje zatrudnienie na stanowisku sprzątaczki z niewymaganą znajomością języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu.

Stanowisko: Pokojówka

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za sprzątanie pokoi i apartamentów gościnnych wraz z łazienkami i balkonami. Pracownik będzie porządkował pokoje w trakcie pobytu gości oraz sprzątał dokładnie po ich wyjeździe. Obowiązkowe jest odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy, mycie i odkażanie łazienek, uzupełnianie braków higienicznych, mycie okien, zmiana pościeli oraz ręczników.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • możliwość zatrudnienia w Berlinie od zaraz – mile widziane osoby aktualne przebywające w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja
  • umiejętność wyrabiania się w określonym czasie – na każdy pokój jest przeznaczony z góry określony czas sprzątania
  • dokładność, pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • początkowo umowę poprzez agencję pracy z możliwością przejścia na stałe zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą
  • uczciwe zarobki, premie, dodatki za nadgodziny i pracę w święta
  • uniform
  • środki czystości, mopy, urządzenia, ścierki, itp

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pokojówka w hotelu od zaraz, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 65556faf5a6e7de6