€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie na lotnisku od zaraz Hamburg dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 8, 2016 02:54

Od zaraz zatrudnimy Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego na lotnisku z Hamburga. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminala na okres minimum 6 miesięcy.

Rozpoczęcie: od zaraz

Stanowisko: Personel sprzątający

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Opis zadań:

  • praca w systemie zmianowym przy sprzątaniu lotniska w Hamburgu
  • regularne zadania w wyznaczonych porach – pracownik robi obchód i zajmuje się sprzątaniem toalet i uzupełnianiem papieru oraz mydła, wynoszeniem odpadów
  • mycie podłóg, wycieranie ławek
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • energiczność, szybkość, zwinność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zdobyte w pracy przy sprzątaniu przez minimum rok

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego rezydenta
  • umowę na czas próbny, która zostanie podpisana z agencją na pół roku, później możliwość przedłużenia zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • na czas trwania pierwszej umowy zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt mailowy. Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci CV oraz LM.

adres kontaktowy: arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule maila prosimy wpisać: „Niemcy praca przy sprzątaniu lotniska, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-hamburg-sprzatanie-terminala-na-lotnisku/

ID ogłoszenia: 43457a7cd553ff25