€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Weimar 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Weimar
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 18, 2015 22:20

Aktualnie potrzebujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie z okolic Weimar z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Weimar
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od września
Numer referencyjny: zbiorywarzyw/09/15

Zadania:
Praca na polu przy zbiorach warzyw oraz innych zadaniach, które się wykonuje w gospodarstwie rolnym.

Wymagania:
– zaplanowanie sobie wyjazdu na wrzesień
– możliwość pozostania w Niemczech na 2 miesiące
– wytrzymałość organizmu
– szybkość wykonywania zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– sprawne dłonie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– doświadczenie przy zbiorach warzyw jest mile widziane

Oferujemy:
– pracę tymczasową na 2 miesiące
– jasne warunki zatrudnienia
– miejsce do spania w domkach letniskowych (płatne po stronie pracownika)
– pomoc polskiego opiekuna
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– zapewniamy przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
W odpowiedzi na ogłoszenie należy zgłoszenie na maila: Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: zbiorywarzyw/09/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-wrzesnia-sezonowa-praca-w-niemczech-2015-zbiory-warzyw-z-pola/

ID ogłoszenia: 77655aabae07248d

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Weimar 2015”

  1. Witam jestem zainteresowana ta praca prosze o kontakt 609691808

  2. witam jestem zainteresowana ta oferta od pieciu lat wyjezdzam sezonowo do pracy przy cieciu kalafiorow,brokuly i kapusty prosze o kontakt na e-mail

    • Dzień dobry.
      Pisze Olga.
      Teraz wróciłam z Holandii.
      To jest praca w szklarni przy zbieraniu jeżyn, jeżyny są bezkolcowe.
      Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, internet.
      Stawki godzinowe i mieszkaniowe w zależności od wieku.
      Ja mam 43 lata to mam 9.16 na godzine. I za mieszkanie 10 euro za dobe.
      10 godzinny dzień pracy, przerwa na obiad 30 minut, i dwa razy po 15 minut.
      Szefowie bardzo mili ludzie, kierowniczki też. Bardzo polecam.
      Pracodawca potrzebuję tylko 5 kobiet.
      Proszę dzwonić +48602719032. Kto pierwszy ten lepszy.