€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina od stycznia 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 15, 2016 07:27

Kino z Berlina poszukuje pracowników do sprzątania. Zatrudnienie od stycznia 2017 dla osób z podstawową znajomością języka. Praca w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od stycznia 2017

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek w częściach kina dostępnych dla klientów – sal, toalet, kawiarni oraz części służbowych, dostępnych wyłącznie dla pracowników

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność zachowania się wobec klientów, kultura i dyskrecja
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe, mieszkanie znajduje się o 4 przystanki tramwajowe od miejsca zatrudnienia
  • pracę od stycznia 2017
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • atrakcyjne dodatki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV z aktualnym zdjęciem na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy zatytułować wiadomość następująco: „Praca Niemcy przy sprzątaniu kina od stycznia 2017, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-stycznia-2017-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-berlin/

ID ogłoszenia: 105852170bada00