€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech przy regipsach pracownik budowlany Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Würzburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 12, 2016 14:07

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie przy montażu sufitów podwieszanych i ścian. Zatrudnienie w Würzburgu dla pracownika budowlanego przy regipsach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miasto: Würzburg, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba miejsc: 1

Opis stanowiska pracy:

  • zadania na budowie polegające głównie na montażu sufitów podwieszanych z płyt kartonowo-gipsowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się montowaniem stelaży i podwieszaniem ich
  • pracownik będzie wykonywał zadania związane z sufitami mineralnymi
  • prace przy izolacjach na poddaszach i strychach
  • wykonywanie otworów w sufitach
  • szpachlowanie oraz malowanie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • duża samodzielność
  • doświadczenie w wymiarze ok. 3-5 lat
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu oraz we wszystkich kwestiach związanych z dopełnieniem spraw formalnych i wstępnym zaaklimatyzowaniem się na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-budowlany/wurzburg-i-okolice-niemcy/13818762

ID ogłoszenia: 207584e281e511f4