€ 7,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu elektroniki bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2014 13:06

Aktualnie poszukujemy pracowników do pakowania i kontroli jakości drobnej elektroniki na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie obsadzał stanowisku przy linii produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie elektroniki tak jak – drobnego sprzętu AGD
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości towarów.
  • Pakowanie polegać będzie na zapakowaniu sprzętu wraz ze wszelkimi komponentami (instrukcją obsługi, bateriami, ładowarkami itp)

Oczekiwania:

  • Zręczność, zdolności manualne
  • zwinność, zaradność
  • dbanie o estetykę wykonanej pracy
  • dokładność, spostrzegawczość
  • obowiązkowość
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP w pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy pakowacza
  • możliwość przyjazdu do pracy w Niemczech na pół roku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach z ubezpieczenie i gwarancją odprowadzania składek
  • pracę na pół roku
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z innym współpracownikiem z Polski
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu – odebranie pracowników z dworca w Berlinie
  • zgrany zespół, brak spięć w pracy
  • uczciwe warunki

Udział w rekrutacji jest bezpłatny, nie pobieramy żadnych opłat za gromadzenie czy tłumaczenie dokumentów.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać: Pakowanie drobnego AGD bez języka – wrzesień/październik 2014

ID ogłoszenia: 9754255796b1f66

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu elektroniki bez języka Berlin”

  1. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala