€ 10,00 - 11,00 EUR

Oferta pracy w Niemczech – pracownik magazynowy przy pakowaniu, Neuenstadt am Kocher

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuenstadt am Kocher
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 mcy z mozliwoscia przedluzenia
  • Opublikowany: listopad 10, 2017 00:36

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Neuenstadt am Kocher poszukuje pracowników magazynowych do pracy w Niemczech przy pakowaniu, zbieraniu zamówień, komisjonowaniu etc.

Firma Olympia Personaldienstleistungen Süd GmbH z siedziba w Neckarsulm pod Heilbronn poszukuje dla naszego klienta w Neuenstadt am Kocher pod Heilbronnem pracownikow magazynu / pakowaczy.

OPIS STANOWISKA:

– zbieranie zamowien za pomoca skanera recznego
– pakowanie
– kontrola palet
– komisjonowanie produktów
– umieszczanie dowodu dostawy na produkcie jak i kontrola jego zgodności/ faktura na produkcie
– przekazywanie towaru do transportu
– zaladunek kontenerow
– dbanie o porządek i czystość na miejscu pracy

WYMAGANIA:

jesteś zmotywowany, sumienny i rzetelny
wymagany jezyk niemiecki na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

– niemiecka umowa o prace na pelny etat
– wszystkie swiadczenia socjalne
– opieka polskiego koordynatora
– praca dlugoterminowa z mozliwoscia przejecia przez klienta
– dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne
– stawka godzinowa 10,00€ EUR/godz (osoby ze slabym niemieckim) bądź 11,00€/godz (osoby z bardzo dobrym niemieckim)
– dofinansowanie do zakwaterowania dla osob z bardzo dobrym jezykiem niemieckim

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie CV w j. polskim lub niemieckim na k.maredziak@olympiagroup.de z dolaczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny.

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1765a04442e1dd42