€ 1400 netto + wyżywienie + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna bez języka w restauracji od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: grudzień 12, 2016 14:00

Włoska restauracja z Frankfurtu nad Menem oferuje możliwość zatrudnienia od zaraz na stanowisku pomocy kuchennej. Praca w Niemczech bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Zarobki: 1400 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w restauracji włoskiej połączonej z pensjonatem
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie kuchni i baru, przygotowywanie składników – mycie, krojenie, praca na zmywaku
  • wsparcie w zadaniach bieżących – przygotowywanie prostych dań, wydawanie posiłków, wytarcie stolików, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • bezpłatne wyżywienie
  • darmowe zamieszkanie na zapleczu restauracji
  • prace na minimum 3 miesiące lub dłużej
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów oraz przy dopełnianiu spraw rzędowych
  • możliwość korzystania ze świadczeń scojalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • duża liczba godzin pracy
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pomoc kuchenna/01/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 880584eb846ecceb