€ 1300 netto + zajwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna bez języka od zaraz w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku lub dłużej
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2017 02:27

Restauracja hotelu z Monachium poszukuje od zaraz pomocy kuchennej. Legalna praca w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym i wyżywieniem na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: 1300 euro netto miesięcznie na rękę

Liczba wakatów: 1

Strat: od zaraz

Umowa: do końca roku z opcją przedłużenia

Zadania:

– prace pomocnicze na kuchni przy przygotowaniu sosów, szatkowaniu warzyw, owoców

– utrzymanie czystości na kuchni

– praca na zmywaku

Wymagania:

– motywacja i chęci do pracy

– doświadczenie oraz język mile widziane

– dyspozycyjność do końca roku 2017

– badania do celów sanitranych

Oferujemy:

– dobre warunki finansowe

– bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie

– praca w polskiej, zgranej ekipie

– możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna Monachium 09/17”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 83259b1e131c91af