€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech opiekunka do starszego pana z Bernburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bernburg, Halle, Magdeburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: lipiec 24, 2017 04:03

Pilnie poszukiwana doświadczona opiekunka osób starszych gotowa do pracy w Niemczech od zaraz w miejscowości Bernburg. Zatrudnienie w opiece nad seniorem w wieku 74 lat.

Pan ma 74 lata, 174 cm wzrostu i waży 78 kg. Podopieczny przeszedł prawostronny paraliż. Większość czasu spędza w łóżku. Porusza się na wózku inwalidzkim- pomaga przy transferze. Podopieczny bardzo chce powrócić do zdrowia, poruszać się o własnych nogach, przy balkoniku. Senior cierpi na pełną inkontynencję ( ma założony cewnik i na noc pielucho- majtki). Ma wstawioną zastawkę sercową. Pan jest komunikatywny, ugodowy i miły.
Obowiązki

Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów i robienie zakupów.

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach związanych z higieną ciała (mycie, kremowanie, golenie) i ubieraniem, zmiana pielucho- majtek, opróżnianie cewnika, transfer na wózek inwalidzki, wspólne spędzaniu czasu, chodzenie na wizyty lekarskie i aktywizacja podopiecznego.

Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka sam w domu około 100 m² z tarasem w małym mieście.

Brak zwierząt w domu.

Córka odwiedza podopiecznego 1-2x w tygodniu. Razem z opiekunką robią zakupy.

Do podopiecznego 1x w tygodniu przychodzi logopeda i opieka medyczna- myje podopiecznego, zajmuje się czynnościami związanymi z cewnikiem, rozkłada leki na cały tydzień.

Łózko pielęgnacyjne i lift prysznicowy= w trakcie załatwiania.

Opiekunka ma do dyspozycji pokój z podstawowym wyposażeniem, radiem, TV oraz dostępem do Internetu. Możliwość wykonywania tanich połączeń na numery stacjonarne do Polski.

Do dyspozycji opiekunki jest rower.

Opiekunka może palić na zleceniu, ale tylko poza domem.

Czas wolny to 2x po pół dnia w tygodniu, do uzgodnienia z rodziną. Najczęściej na czas przerwy podopieczny jest pod opieką córki. Może również zostać sam w domu.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna znajomość j.niemieckiego

gotowość do wyjazdu 26-27.07. na okres 6-8tygodni
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 3745971ec580cb3d