€ 14,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie na lotnisku w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 14, 2017 05:25

Pilnie poszukujemy sprzątaczy lub sprzątaczek z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminali lotniska w Monachium. Zatrudnienie od zaraz dla 6 osób.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc: 6

Termin: od zaraz

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na dużej powierzchni lotniska w Monachium
  • obowiązkiem będzie sprzątanie terminala – utrzymywanie czystości w toaletach, na korytarzach, w pomieszczeniach biurowych, poczekalniach, salonach odpraw dla klientów VIP
  • jest to praca zgodnie z grafikiem, wykonywania zespołowo

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w sprzątaniu dużych powierzchni
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność, sumienność
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy szukaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie na stałe z miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie lotniska, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5675a0a01a46c74b

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie na lotnisku w Monachium”

  1. Zainteresowana.
    Mój nr tel 664 195 081
    Pozdrawiam