€ 15/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie biur Stuttgart od lipca 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 6, 2018 03:46

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla Polaków od II połowy lipca 2018. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie na okres pierwszego miesiąca.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od II połowy lipca 2018

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem powierzchni biurowych w godzinach od 10 do 18
  • konieczne jest mycie podłóg, odkurzanie podłóg, opróżnianie koszy, sprzątanie toalet, pokoi socjalnych czy przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz i dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • duża dokładność, pracowitość i przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione jest wsparcie koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu – przez pierwszy miesiąc zapewnia nawet darmowe lokum

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/07/2018

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 8115b3a6c61a250f