€ 13 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu w klubie fitness Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 9, 2017 17:12

Klub fitness z siłownią w Dreźnie zatrudni od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Oferta skierowana do Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Rozpoczęcie umowy: od zaraz
Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w siłowni oraz fitness klubie
  • porządkowanie sal do ćwiczeń, mycie i dezynfekowanie przyrządów
  • sprzątanie toalet, przebieralni oraz natrysków
  • opróżnianie koszy
  • uzupełnianie środków higienicznych i płynów do dezynfekcji
  • mycie podłóg, szyb, itp.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć zatrudnienia w Dreźnie na dłużej
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • precyzja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia na stałe w oparciu o niemiecką umowę o pracę z uwzględnieniem pracy na okres próbny
  • pełny etat
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • przez pierwsze 3 miesiące próbne zamieszkanie zapewnione jest odpłatnie poprzez agencję pracy a później zapewniona jest pomoc w zorganizowaniu samodzielnego lokum

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-w-klubie-fitness-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 173589c76a2dea4a