€ 14 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech 2017 od zaraz przy sprzątaniu klubu fitness Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 28, 2017 04:24

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Kolonii przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Stawka godzinowa: 14 euro brutto na godzinę pracy
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Termin: od zaraz
Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie sal do fitnessu oraz siłowni
  • do zadań należy mycie podłóg, odkurzanie, wycieranie kurzy, mycie maszyn, wynoszenie odpadów, uzupełnianie środków higienicznych, sprzątanie łazienek, poczekalni, recepcji oraz przebieralni

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przykładanie się do zadań
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • brak nałogów – zakaz picia oraz palenia tytoniu w godzinach pracy, pracownicy muszą być również w pełni trzeźwi

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy próbnej na 1 miesiąc a później z opcją podjęcia długoterminowego zatrudnienia na niemieckich warunkach
  • 2 zmianowy system pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy: neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-sprzatanie-w-klubie-fitness-z-podstawowym-jezykiem-koln/

ID ogłoszenia: 875597a5c281840b