€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biura bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 18, 2015 23:28

Poszukujemy chętnych gotowych pilnie podjąć posadę sprzątaczki w Hamburgu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy sprzątaniu biura.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Opis stanowiska:

  • Fizyczna praca polegająca na sprzątaniu powierzchni biurowych w Dortmundzie.
  • Osoba zatrudniona będzie pracowała do 2-3 osobowym zespole i sprzątała powierzone obiekty.
  • Niezbędny jest dobry podział prac.
  • Pracownicy będą przygotowywać sale konferencyjne, odkurzać podłogi, sprzątać toalety, windy, itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy sprzątaczki
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy wieczorami

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • początkowo umowa o pracę na czas określony
  • praca w godzinach od 16 do 22
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biur, Hamburg.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 30754e36c118775e

3 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biura bez języka Hamburg”

  1. sprzatanie biur na luty 20, 2015 @ 08:22

    chetnie podejmne prace jako sprzatanie biur jestem uczciwa osoba umiem pracowac w grupie jezeli mozna to mam kolezanke ktora rowniez jak ja bardzo chcialaby pracowac za granica.

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam.

  3. Witam jestem zainteresowna tą pracą mam doświadczenie lubie pracować w grupie nie jestem osobą konfliktową .Czekam na odpowiedź