€ 1720 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja rowerów bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 6, 2017 06:07

Fabryka rowerów MTB z Bremen oferuje od zaraz zatrudnienie na produkcji przy montażu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 1720 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykonywanie zadań na produkcji przy montażu rowerów MTB
  • pracownik zajmuje się składaniem rowerów oraz części rowerowych z użyciem narzędzi oraz elektronarzędzi
  • do zadań należeć może pakowanie gotowych kompletów

Oczekiwania:

  • doświadczenie produkcyjne przy montażu lub w serwisie rowerowym
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • precyzja, dokładność, ostrożność i spostrzegawczość
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu i wynajęciu mieszkania
  • zatrudnienie docelowo na stałe, jednak z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • legalną umowę
  • bogate zaplecze socjalne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja rowerów, imię i nazwisko, Bremen”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 9585897e8c185df8