€ 11,25/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2017 01:06

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z Hamburga przy pakowaniu pralin oraz czekoladek. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miasto: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie ostatecznej, wizualnej kontroli jakości oraz pakowanie gotowych czekoladek do plastikowych tacek
  • bardziej zdolne artystycznie osoby będą oddelegowane do ręcznego ozdabiania czekoladek

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i wielu współpracowników z Polski
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro za pokój i podział kosztów za media (mieszkanie jest 2 pokojowe, wynajmujących będzie 2)

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM, na adres poniższy:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie pralin/01/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-hamburg/

ID ogłoszenia: 105a44161472bb7

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladek bez języka Hamburg”

  1. jestem zainteresowana wasza oferta. Pracowalam przy pakowaniu slodyczy w Niemczech. tel 539350716