€ 9 euro brutto/h + dodatki

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Opublikowany: luty 15, 2016 03:27

Aktualna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy pakowaniu i paletowaniu artykułów. Ogłoszenie z Hannoveru dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę brutto + dodatek w wysokości 2,5 euro netto do godziny – jest to bonus na pokrycie kosztów zamieszkania w Niemczech

Liczba wakatów: 3

Zadania:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pakowanie i paletowanie produktów oraz przygotowaniem artykułów do wysyłki.

Wymagania:

  • możliwość obycia dnia próbnego
  • mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych
  • zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • zdolności manualne, zręczność
  • dokładność, zaangażowanie, pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia zapewniona na miejscu
  • płatny urlop oraz święta
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas
  • transgraniczne delegowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-hannover-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-produktow/

ID ogłoszenia: 26856c12361a6db2