€ 1850-2250/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z obuwiem bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 22, 2018 04:42

Oferujemy od zaraz zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczo-odzieżowej z Hamburga. Propozycja podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w hurtowni odzieżowej i obuwniczej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie samodzielne zbieranie towarów pod zamówienia i ich pakowanie pod zamówienia
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • elastyczność, pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka kondycja fizyczna
  • motywacja do osiągania satysfakcjonujących wyników
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • pracę na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • możliwość przedłużenia umowy
  • zdobycie doświadczenia w pracy za granicą
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • początkowo umowę próbną na 3 miesiące a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

Koniecznie prosimy załączyć aktualne CV oraz LM.

Prosimy zatytułować wiadomość: Nr ref. mg/a4/06/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 2245b2bff096c09c