€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dróg Fulda robotnik drogowy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 13, 2017 05:40

Aktualnie proponujemy zatrudnienie w mieście Fulda dla robotników drogowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy budowie dróg. Na miejscu zapewnione jest przez pracodawcę zakwaterowanie w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik budowy dróg
Miasto: Fulda, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Opis zadań:

  • prace budowlane związane z robotami ziemnymi
  • przygotowywanie tras do wyprowadzania kabli oraz rur
  • zadania melioracyjne
  • przygotowywanie stabilizacji nasypów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność praktyczna wykonywania prac melioracyjnych oraz ziemnych
  • zdolność do czytania planów a także rysunku technicznego

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz w niemieckiej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie
  • pracę na dłużej
  • opiekę koordynatorów na czas trwania umowy
  • brak opłat za pośrednictwo pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:
zeitmann.3672141@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-budowy-drog-niemcy-id441668.html

ID ogłoszenia: 37658a11215550b7

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dróg Fulda robotnik drogowy”

  1. adek110184 na marzec 31, 2017 @ 11:33

    Witam szukam pracy obecnie pracuje w Monachium 10letnie doświadczenie na różnych budowach.najlepiej elewacje wykończenia okna.1691411356