€ 10 euro netto/h + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla glazurnika Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 15, 2016 3:31 pm

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na budowie jako glazurnik – kafelkarz. Ogłoszenie dla Polaków w Stuttgarcie. Zapewnione darmowe zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz
Stawka godzinowa: 10 euro netto na godzinę
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Rozpoczęcie: od 19.09.2016

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy układaniu glazury oraz różnego rodzaju kafelków
  • demontaż starych materiałów, wynoszenie gruzu, porządkowanie, wyrównanie powierzchni
  • fugowanie
  • układanie płytek zgodnie z życzeniem klienta

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym samochodem
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • duża samodzielność, pracowitość i odpowiedzialność
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • 5 lat doświadczenia zawodowego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne zarobki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę na miejscu
  • pracę w Niemczech od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: GLA/916/DE

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-id409306.html

ID ogłoszenia: 2857da7b8c12131