€ od 14 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz Lipsk przy sprzątaniu biur 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 18, 2017 22:55

Propozycja zatrudnienia w Lipsku dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu biur.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miasto: Lipsk, Niemcy
Stawka godzinowa: w zależności od opcji zatrudnienia – na podstawie umowy 14 euro brutto na godzinę a współpraca B2B będzie płatna 17 euro/h

Zakres zadań:

  • praca na zmianie wieczornej przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • zadania polegają na myciu podłóg, sprzątaniu toalet, uzupełnianiu środków higienicznych, sprzątaniu gabinetów oraz powierzchni open-space, opróżnianiu koszy, itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie oraz mile widziane referencje
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie aktualne przebywanie w Lipsku
  • prawo jazdy kat.B
  • rzetelność, zorganizowanie, pracowitość, dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i dostępem do świadczeń socjalnych
  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • pracę od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: dringende-arbeit@europe.com

Prosimy o zatytułowane wiadomości następująco: sprzatanie/05/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-biur-lipsk-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 730591dda1588513