€ 9 euro brutto/h + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 1, 2016 01:59

Zatrudnimy pakowaczy od zaraz w Berlinie. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Oferta na okres ok. 2 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to praca całkowicie manualna, polegająca na ręcznym pakowaniu a także przepakowywaniu perfum z zestawów promocyjnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za etykietowanie opakowań i montaż zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • zręczność, zwinność, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na okres mniej więcej 2 miesięcy
  • dynamiczne tempo pracy
  • zorganizowanie, wydajność

Zapewniamy:

  • pracę w oparciu o umowę tymczasową
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na cza trwania umowy
  • zatrudnienie na pełny etat – 40 godzin tygodniowo do przepracowania
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

W tytule prosimy wpisać: pakowanie04/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 17456fda61cdcd7a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin pakowanie perfum”

  1. Witam. Jestem zainteresowana ta ofertą pracy, do Państwa dyspozycji byłabym od 1 maja, mój nr tel. 500 639 351 . Pozdrawiam