€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu płatków Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: dobra
  • Opublikowany: listopad 10, 2014 00:00

Producent płatków śniadaniowych szuka pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Oferta z Bremen na produkcji przy pakowaniu płatków śniadaniowych. Pracodawca nie wymaga od kandydatów doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr. referencyjny: JD/NDL/10/2014/DE

Zadania:
Jest to praca fizyczna, która polega na pracy przy taśmie i pakowaniu płatków śniadaniowych. Zatrudniony będzie zajmować się również paletowaniem gotowych wyrobów.

Wymagania:
– chęć do podjęcia pracy za granicą na 6 miesięcy
– osoba zmotywowana do ciężkiej pracy
– dobra znajomość języka niemieckiego
– dobre zdrowie
– przyjazd samochodem mile widziany
– samodzielny dojazd do pracy
– uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wypłacanie wynagrodzenia w ustalonym terminie
– mieszkanie w cenie 50 euro płatne co tydzień
– zatrudnienie na pół roku
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: Opole@ottopraca.eu w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-platkow-sniadaniowych-bremen/

ID ogłoszenia: 9495460079dc860f

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu płatków Bremen”

  1. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy mieszkam w Bremen jestem osoba w pelni dyspozycyjna i punktualna, szybko sie ucze, posiadam umiejetnosc pracy w zespole i pod presja czasu, mozliwosc podjecia pracy od zaraz. Proszę o kontakt

  2. Witam serdecznie.Jestem zainteresowana pracą.Mieszkam wraz z rodziną 20km od Bremen.Z dojazdem nie byłoby problemu.Jestem kobieta pracowitą i uczciwą dyspozycyjną.Szybko nawiązuje kontakty jestem punktualna.Z chęcią podejmę pracę od zaraz.Proszę o kontakt i dziękuje.

  3. wutam jestem obecnie w bremen jezyk tez dobry jestem zainteresowana panstwa oferta.prosze o kontakt do panstwa