€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 5, 2014 14:59

Zakład zajmujący się produkcją opakowań kartonowych z Norymbergi zatrudni Polaków przy kontroli jakości i zadaniach na linii produkcyjnej. Niemcy praca bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań kartonowych

Lokalizacja: Norymberga

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie produkującym opakowania kartonowe
  • kontrolowanie całego procesu produkcji i jakości wyrobów
  • składanie, sklejanie niektórych części
  • dbanie o prawidłowe działanie linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • duża zręczność i sprawność manualna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie komend i ułożenie prostych zdań
  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • sumienność, obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech zgodnie z niemieckim układem zbiorowym
  • uczciwa stawka godzinowa
  • pracodawca nie zapewnia zamieszkania, w przypadku problemów ze znalezieniem może pomóc w poszukiwaniach
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pomoc w kwestiach urzędowych i samej relokacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – PO/001/15

ID ogłoszenia: 877545a23a510569