€ 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami bez języka od zaraz Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cheminitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 19, 2016 3:00 am

Hurtownia zabawek z Chemnitz oferuje zatrudnienie dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu towaru. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla 3 Polaków w zmianowym systemie.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni zabawek

Miejsce: Chemnitz, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro brutto, zmiana nocna płatna dodatkowo 2 euro na godzinę

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:
Osoby zatrudnione odpowiedzialne będą za pracę fizyczną przy rozkładaniu towaru, komisjonowaniu, kompletowaniu zamówień na potrzeby sklepów oraz przygotowaniu wysyłek. Zadania mogą również polegać na rozładunku dostaw, przeliczaniu towarów, aktualizowaniu baz danych, itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka ani doświadczenie nie jest wymagane
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do logicznego myślenia, kreatywność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat, po 40 godzin w tygodniu
  • pracę w systemie zmianowym po 8 godzin pięć razy w tygodniu
  • praca w weekendy oraz w godzinach nocnych jest płatna dodatkowo
  • istnieje możliwość zorganizowane płatnego zakwaterowania w kwaterach robotniczych w cenie 150 euro miesięcznie lub w pokoju w wynajętym mieszkaniu za 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie hurtowni zabawek, Cheminitz” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 967573cfd84717b6

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami bez języka od zaraz Chemnitz”

  1. typowapatka na Maj 19, 2016 @ 12:06 pm

    Bardzo proszę o kontakt pod numer 786 174 536. Spełniamy wszystkie wymagania. Proszę zadzwonić a przekonacie się Państwo, że to dobry wybór.