€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie spożywczym bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Październik 1, 2015 1:03 am

Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków na magazynie spoż. przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hamburg

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • obsługa dostaw – zbieranie i pakowanie zamówień
  • praca z użyciem wózka EPT
  • dbanie o czystość na magazynie
  • aktualizowanie bazy danych
  • zgłaszanie nieprawidłowości i braków

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zorganizowanie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • duża samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wysokie zarobki
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opieka polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do zgłaszania się mailowo. W wiadomości należy załączyć CV, zdjęcie i krótki opis własnej osoby.

Adres kontaktowy: neuearbeit@berlin.com

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: „Zbieranie zamówień na magazynie, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-zbieranie-zamowien-na-magazynie-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg-aktualne/

ID ogłoszenia: 416560b3a606ab10

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie spożywczym bez języka od zaraz Hamburg”

  1. „Zbieranie zamówień na magazynie, Imię i nazwisko″ na Październik 2, 2015 @ 8:42 pm

    Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem.
    Posiadam 5 letnie doświadczenie pracy w magazynie min. jako osoba kompletująca, zastępca brygadzisty działu IN-OUT, szef ekipy a ostatnio jako kierownik zmiany.
    Posiadam oczywiście uprawnienia na wózki, psychotechnikę, książeczkę SANEPIDu.
    Proszę o kontakt, mój nr telefonu 516-728-002.

    Pozdrawiam
    Tomasz Gocuł