€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech płytkarz na budowie przy wykończeniach od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 28, 2015 22:54

Firma budowlana z Bawarii szuka od zaraz płytkarzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków w budownictwie przy kładzeniu płytek. Oferta dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria
Wynagrodzenie: do ustalenia
Zatrudnienie: od zaraz

Zadania:
– okładanie ścian płytkami ceramicznymi
– odnawianie powierzchni ścian gdy najdzie taka potrzeba
– usuwanie nierówności
– sortowanie płytek według kolejności nakładania
– zaznaczanie wysokości nakładania płytek
– przygotowanie zaprawy cementowej
– wypełnianie szczelin fugą

Wymagania:
– indywidualność, samodzielność
– zręczność rąk
– koordynacja wzrokowo-ruchowa
– poczucie estetyki
– wytrzymałość na długotrwały wysiłek
– precyzyjne wykonywanie zadań
– ogólna dobra sprawność fizyczna
– dla kandydatów bez alergii
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– przyjazd autem będzie atutem
– dla osób z wykształceniem kierunkowym
– doświadczenie jest konieczne
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania danego zawodu

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę od zaraz
– ciągłość zleceń
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV wraz z klauzula o ochronie danych osobowych na maila: rekrutacja@personalauspolen.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-w-budownictwie-dla-plytkarza-bawaria/

ID ogłoszenia: 9545516f31492c20

Linki sponsorowane