€ 10 euro netto/h + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 22, 2016 2:56 pm

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie przy układaniu płytek oraz kafelków. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie jako glazurnik-kafelkarz z zakwaterowaniem opłaconym przez pracodawcę.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 10 euro netto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca dla pracowników budowlanych z doświadczeniem przy układaniu płytek i kafelków
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za samodzielne przygotowanie powierzchni – usunięcie starych materiałów, wyrównanie, zabezpieczenie innych powierzchni i profesjonalne położenie płytek wraz z zafugowaniem

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • precyzja
  • duże zaangażowanie i dokładność
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec
  • wydajność i pracowitość

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie socjalne
  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie opłacone przez pracodawcę
  • atrakcyjną stawkę godzinową wynoszącą 10 euro netto na godzinę
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na poniższy adres kontaktowy:

  • rekrutacja@flexjob.pl

Prosimy wpisać w tytule: GLA/916/DE

Kontakt telefoniczny możliwy jest również w dni robocze od 9 do 15 pod numerami:
032 746 57 40
032 746 01 46
032 746 61 26

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-id410449.html

ID ogłoszenia: 59057e3bb745393c