€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka przy regipsach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Luty 3, 2018 11:10 pm

Propozycja podjęcia aktualnej pracy w Niemczech na budowie przy montażu płyt kartonowo-gipsowych. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • oferta powyższą dotyczy pracy na budowie przy montażu płyt z karton gipsu
  • obowiązkiem będzie montowanie stelaży, malowanie, szpachlowanie i dbanie o powierzone materiały budowlane

Oczekiwania:

  • dużą zaleta będzie znajomość języka niemieckiego na każdym pozimie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, pracowitość, samodzielność
  • podleganie pod polskie ubezpieczenie przez miesiąc przed wyjazdem – konieczność
  • atutem będzie okazanie dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie oraz kwalifikacje – świadectwa pracy, kursy, certyfikaty itp.

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • opcję podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość samorealizacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zapewniamy pełny etat
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:
+48 17 789-22-67; +48 17 789-22-68

Można również przesyłać zgłoszenia poprzez źródło:

ID ogłoszenia: 6645a75934d65776