€ od 10,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech Monachium sprzątanie biur od zaraz 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 25, 2016 4:48 am

Poszukujemy osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Zatrudnienie w Monachium od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę w godzinach dziennych oraz 12,50 euro brutto na godzinę na zmianie nocnej

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sprzątanie powierzchni biurowych w Monachium
  • obowiązują stałe zlecenia
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie ręczne i mechaniczne oraz z użyciem profesjonalnych detergentów

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • kultura osobista
  • dynamiczne tempo przyswajania wiedzy
  • chęć rozwoju
  • niezawodność, pracowitość
  • pełna uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyskrecja
  • dobra sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • odzież roboczą
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • opiekę na miejscu
  • system trójzmianowy – również pracę na zmianie nocnej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania wiadomości poprzez poniższy adres mailowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzatanie-biur7/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-powierzchni-biura-monachium/

ID ogłoszenia: 13579572d59ab64