€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech Essen sprzątanie domów i mieszkań dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 30, 2015 23:41

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Essen dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do ustalenia

Obowiązki:

  • samodzielny dojazd do klientów
  • wykonywanie zadań zgodnie z ustaleniami – kompleksowe sprzątanie całego domu lub wybranych powierzchni
  • początkowo praca wykonywana będzie w grupach lub 2-3 osobowym zespole, później w zależności od potrzeby również samodzielne zlecenia

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność sprawnego poruszania się komunikacją miejską
  • mile widziane doświadczenie
  • konieczna jest znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym
  • odpowiedzialność
  • sprawność fizyczna
  • obowiązkowym warunkiem jest uczciwość i punktualność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • godne reprezentowanie firmy
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • współpracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki
  • pracę w dynamicznym oraz młodym zespole
  • gruntowne szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie domów i mieszkań, Essen” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 18755e31f0407951

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech Essen sprzątanie domów i mieszkań dla Polaków”

  1. witam zainteresowana jestem mój mail iwona7647@wp.pl