€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na budowie glazurnik-płytkarz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 25, 2016 04:02

Firma budowlana oferuje pracę w Niemczech dla Polaków jako pracownik budowlany przy układaniu płytek. Zatrudnienie na stanowisku glazurnik – płytkarz od zaraz.

Stanowisko: Pracownik budowlany – glazurnik/płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • pracownik będzie zajmował się układaniem na powierzchniach płytek ceramicznych lub innych
  • praca na różnych materiałach – płytki, klinkier
  • zadania na zewnątrz i wewnątrz
  • konieczne jest porządne przygotowanie powierzchni – wyrównanie, jeżeli to konieczne oczyszczenie
  • fugowanie

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych – z możliwością przyjechania swoim samochodem
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi budowlanych, takich jak np.: szlifierka, poziomica, kielnia, itp.
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • konieczne jest doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • miejsce zamieszkania
  • możliwość podęcia stałego zatrudnienia
  • pakiet socjalny

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 727571c050e8703b

Linki sponsorowane