€ 1250 euro netto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech dla pokojówki sprzątanie hotelu w Bremen 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 28, 2015 01:55

Trzy gwiazdkowy hotel z Bremen zatrudni osoby do pracy w Niemczech na stanowisku pokojówki. Oferta przy sprzątaniu pokojów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce pracy: Bremen

Zarobki: miesięcznie 1250 euro netto (do ręki)

Obowiązki:

  • Pokojówka odpowiedzialna będzie za sprzątanie pokojów gościnnych w tym: mycie okien i drzwi balkonowych, wietrzenie pokoju, wycieranie kurzy, sprzątanie łazienek, odkażanie, wymianę pościeli i ręczników, odkurzanie, uzupełnianie barku oraz gratisów.
  • Praca odbywa się w hotelu 3 gwiazdkowym zatem prace muszą być wykonywane na wysokim poziomie.
  • Po skończeniu zadań konieczne jest przygotowanie prostego raportu dziennego.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • konieczna jest przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego – inne języki (np.angielski) będą dodatkowym atutem
  • dobre zorganizowanie
  • dokładność
  • systematyczność
  • obowiązkowość
  • wysoka kultura osobista, schludność
  • optymizm, otwartość
  • obowiązkowo zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • w razie potrzeby możliwość pracy w dodatkowych nadgodzinach

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pokoju z własną łazienką plus wyżywienie płatne miesięcznie 350 euro (kwota odciągana jest z wynagrodzenia
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia – pomoc we wszelkich problemach zarówno urzędowych jak i codziennych
  • praca na pełny etat z reguły nie planujemy nadgodzin jednak może się zdarzyć iż ktoś z ekipy nie przyjdzie wówczas będziemy wymagać wypracowania nadgodzin
  • nadgodziny płatne są zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PH/02/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 69554c764bee929f

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla pokojówki sprzątanie hotelu w Bremen 2015”

  1. Jestm zainteresowana Państwa oferta pracy.Należę do os,jeób komunikatywnych,pajam empatią jestem estetką.Kontakt tel.+48 531-605-504

  2. Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy mam doświadczenie w branży jestem osobą godną zaufania i polecenia. Czekam na odpowiedź

  3. Witam serdecznie.Jestem jak najbardziej zainteresowana ta oferta pracy.Pracowalam juz jako pokojowka i zadnych skarzen nie bylo.Jezyk niemiecki podstawowy,mile widziana odpowiedz.

  4. Witam.Jestem zainteresowana oferta pracy.