€ 10,84/h + zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech 2017 dla par pakowanie ciastek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 3, 2017 4:22 am

Aktualne od zaraz ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek świątecznych. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie pakowanie świątecznych ciastek w zestawy/paczki
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie estetycznych zestawów zgodnie z wytycznymi
  • pakowanie dotyczy wszelkiego rodzaju pierników, marcepanu oraz mikołajów/choinek/bałwanków czekoladowych

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • czynne prawo jazdy kat.b oraz możliwość przyjechania własnym autem – wystarczy jeden samochód na parę
  • samodzielność
  • punktualność, zdyscyplinowanie
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pracę do 22 grudnia włącznie bez opcji przedłużenia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w Niemczech do podjęcia w szczególności dla par

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „pakowanie-ciastek-świątecznych 11/17″ wraz z CV, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-ciastek-swiatecznych-berlin/

ID ogłoszenia: 9159fb8e5bec369

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech 2017 dla par pakowanie ciastek od zaraz Berlin”

  1. Witam, jestem zainteresowana pańska oferta pracy od zaraz. Tel. 608386714