€ 1650 brutto/mc + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie art. skórzanych bez języka 2017 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 1, 2017 01:33

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej 2017 w firmie dystrybucyjnej z Dortmundu dla 4 Polaków.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła obowiązki pakowacza produktów skórzanych, takich jak torebki, portfele, etui, teczki itp.
  • obowiązkiem będzie delikatne oglądnie artykułów, przecieranie ich oraz pakowanie zgodnie z wymogami producenta
  • odkładanie rzeczy z widocznymi wadami do działu produkcji
  • pracownik będzie zobowiązany do noszenia uniformu oraz rękawiczek

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • spostrzegawczość, dobry wzrok
  • dobre zdrowie
  • zaangażowanie
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie na czas trwania umowy
  • nowoczesny zakład pracy
  • legalną umowę o pracę z uwzględnieniem 3 miesięcznego okresu próbnego
  • możliwość korzystania z nienieckich świadczeń socjalnych
  • opiekę koordynatora na miejscu i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowacz, Dortmund 08/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia

ID ogłoszenia: 90597f7b6cde227