€ 9,30 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz przy sprzątaniu biur Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: listopad 28, 2014 01:20

Firma sprzątająca ze Stuttgartu od zaraz szuka pracowników sprzątających bez doświadczenia. Praca w Niemczech dla par przy sprzątaniu biur. Oferta ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 9,30 euro/h brutto

Zadania:
Zadaniem pracowników jest utrzymanie prawidłowego porządku w placówkach i obiektach. Zatrudnieni zamiatają i zmywają podłogi, opróżniają kosze na śmiecie, ścierają kurze, czyszczą urządzenia sanitarne.

Wymagania:
– dokładność, sumienność, obowiązkowość
– umiejętność organizowania sobie czasu pracy
– posiadanie zmysłu organizacyjnego
– ogólna sprawność fizyczna i ruchowa
– prawo jazdy na samochód osobowy
– możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu mile widziane

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą
– legalne zatrudnienie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– składki społeczne
– miejsce zamieszkania
– możliwość podjęcia nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: rekrutacja@zeitmann.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-w-stuttgarcie-przy-sprzataniu-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 6795477ae511af46